Informácie na
+421 (0)918 220-492
Váš nákupný košík
Prihláste sa ak chcete nakupovať.

 
5KDANCE KLUB
5KDANCE EXKLUZÍVNY KLUB.
Zaregistrujte svoj e-mail a získajte výhody len pre členov klubu 5kdance.
PRIDAJ SA K NÁM.
PRIHLÁSENIE
Prihlasovacie meno (login):
Zadajte heslo:
Zabudol som heslo
 
 
S NAMI JE VAŠE
NAKUPOVANIE BEZPEČNÉ 
 

UložiťUložiť

UložiťUložiťUložiťUložiť

UložiťUložiť

 Ako vybrať tanečný dres

Veľa mamičiek alebo aj tanečníkov, nevie ako si správne vybrať dres. Na trhu je veľa ponúk. Môžme sa na to pozrieť z troch rôznych uhlov: materiál, veľkosť a cena. Začneme materiálom. Najviac je používaný materiál Microfibra strech, ide o najekonomickejší výber dresu, teda cena je najnižšia v porovnaní s ostatnými materiálmi. Je elastický, pružný, dobre sa prispôsobí telu a je aj najlacnejší, to sú jeho výhody. Pokiaľ máte dieťa v štádiu rastu a pozeráte aj na peňaženku, je to dobrá voľba. Jedniná nevyýhoda môže byť, asi 2% detí majú alergickú reakciu pri potení formou drobných vyrážok. Je to ojedinelý jav, ale stať sa to môže. My tento dres doporučujeme rodičom, pre ktorých je dôležitá nízka cena a dres je vhodný na teplejšie obdobia od apríla do októbra.

Ďalším veľmi častým používaným materiálom je bavlna - cotton. Veľmi príjemný materiál pocitovo aj komfortne. V lete sa v ňom viac spotíte, preto doporučujeme kupovať deťom dresy z bavlny v zimnom období s dlhým rukávom. Veľa škôl totiž na vykurovaní šetrí a v tomto drese vášmu dieťaťu zima nebude :)

Ďalšie dresy sú vyrábané z materiálov pre profíkov v oblasti tanca, preto sú aj najdrahšie. Je to: lycra a light. Ide o veľmi príjemné, elastické materiály. Sú vhodné na celoročné nosenie. V týchto dresoch sa každí cíti ako profík.

V našom obchode nájdete tanečné dresy šité zo všetkých spomínaných materiálov: microfibra strech, bavlna –cotton, lycra a aj light.

Už je len na vás, akým dávate prednosť, alebo za akým účelom máte v pláne dres zakúpiť. V prípade, že si neviete rady, vždy sa na nás môžte obrátiť. Radi vám ponúkneme odbornú pomoc.

 


Ako si vybrať tanečné cvičky?

Neviete si rady ako vybrať svojmu dieťaťu alebo sebe správne tanečné cvičky? V tomto článku sa vám budeme snažiť čo najlepšie poradiť a pomôcť.

Dnes je na trhu veľa tipov a aj materiálov, z ktorých si môžte cvičky vybrať. Dôležité je si na začiatku ujasniť pár dôležitých veci a zodpovedať pár otázok.

Na akú dobu cvičky potrebujem? Je to jeden školský rok, alebo dlhšie? Rastie my noha? Som porofesionál, vzdelávam sa v tanečnej škole alebo som samouk? Záleží mi na kvalite alebo uprednostním lacnejší materiál?

Skúsime ich zodpovedať jednu po druhej....

U nás v obchode pre tanečníkov a gymnastov máme na výber tiež veľa druhov a materiálov.

Pri kúpe by som sa ja ako matka a zároveň profesionál držala týchto vecí:

1.)  moje dieťa s tancom len začína a tento rok je prvý, kedy nastupuje do tanečnej školy. To znamená, že neviem, či v tanci bude pokračovať. Vtedy by som zvolila materiál canava – je ďaleko lacnejší ako koža. U nás sa najviac predávajú práve tieto cvičky z modelu BAE23BAE24. Ide o cvičky s delenou a celou podrážkou. Sú z canavy, teda najlacnejšie, najekonomickejšie a ak by sa moje dieťa po roku rozhodlo s tancom skončiť, nič sa nedeje, nie je to veľká položka.

2.)  Moje dieťa tancuje už dlhšie, ale nie je zatiaľ nejaký „svetoborník“. Vtedy volím model kožený. Veľmi pohodlný, cenovo náročnejší, ale stále je to položka, ktorá na jeden šk. rok neohrozí moju peňaženku. V našom obchode sa najviac predávajú pre túto kategóriu cvičky BAE 90. Sú len o trošku drahšie ako canava, ale vydržia aj dva školské roky pri trénovaní 2-3 krát do týždňa.

3.)  moje dieťa berie tanec veľmi vážne, chce sa mu venovať, a cítiť sa ako naozajstný profesionál. A profesionáli majú tiež na výber buď canava cvičky (ale tu už ide o iné prevedenie, prešitie podrážky, jemnejší materiál ako pri bežných canava cvičkách. Krajšie sedia na nohe, zdokonaľujú na pohľad priehlavok a prepnutie špičk) alebo cvičky kožené. Záleží len od vašeho vkusu a materiálu, ktorý vám viac vyhovuje. Profesionálne modely u nás nájdete pod kódmi: BAE 13BAE 11.

4.)  môjmu dieťaťu rastie rýchlo noha. Vtedy by sme vám poradili, vezmite mu o jedno číslo väčšie cvičky ako nosí balerínky teraz. Vydržia až do konca šk. roka a nemusíte v priebehu zháňať ďalšie cvičky a tak opäť investovať do tanečnej obuvi.

5.)  Okrem týchto základných pravidiel si treba uvedomiť, či dieťa využije aj cvičky na scénický tanec a gymnastiku. U nás nájdete najlepšiu kvalitu a výbornú cenu. Nájdete ich pod kódom BA 41.

6.)  Okrem toho ponúkame cvičky aj na muzikál a iné tanečné techniky.

V prípade, že si neviete rady, vždy sa na nás môžte obrátiť. Radi vám ponúkneme odbornú pomoc.


YouTube kanálVíťazkou súťaže sa stala Karin Navarová

 

GRATULUJEME !!!


Steperská akcia v Toronte


Ako sa fotil katatlóg SoDanca


Na viac otázok Vám radi odpovieme na +421 (0)918 220-492 alebo +421 (0)907 708-714 písať môžete na obchod@5kdance.sk V prípade, že nám chcete napísať, môžete
využiť náš online kontaktný formulár.
©2019 www.5kdance.sk,
všetky práva vyhradené
vyrobil webdizajn.glirp.sk | easySHOP v2.74